Турнир у баскету у Подграбу почиње у недјељу

26.07.2022. 15:34
0
ИЗВОР: sportdc.net

Трећи по реду турнир у уличном баскету у Подграбу биће одржан у недјељу, 31. јула.

Побједник турнира освојиће новчану награду у износу од 600 КМ, док ће пораженом у финалу припасти 200 КМ.  

У склопу турнира биће и наградно шутирање  за три поена, а предвиђене су и награде за публику као и за најмлађе учеснике.

Турнир ће бити одигран по ФИБА 3х3 правилима.

Екипе се пријављују на број телефона 066/220-635 (Никола), а пријава по екипи износи 25,00 КМ.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
У недјељу гусларско вече у Подграбу У недјељу гусларско вече у Подграбу
Миланко Цицовић - не упрља срце мржњом, а показа чојство и јунаштво Миланко Цицовић - не упрља срце мржњом, а показа чојство и јунаштво
Годишњица усташког злочина у селу Газиводе код Подграба (ФОТО) Годишњица усташког злочина у селу Газиводе код Подграба (ФОТО)
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    17h 53m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    16h 4m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    8h 31m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    19h 36m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    20h 50m
    0