У Болници „Србија“ од септембра редовне посјете духовника

27.08.2024. 17:39
0
ИЗВОР: katera.news

У Болници „Србија“ ће од другог септембра, сваког радног дана, бити уприличена посјета свештеника са којим ће пацијенти моћи да разговарају, обављају молитве, обреде исповијести и причешћа.

Из ове болнице су навели да су посјете договорене због све веће потребе пацијената за присуством свештених лица.

У овом хуманом д‌јелу ће по дежурствима учествовати сви свештеници архијерејског намјесништва сарајевског, који ће пацијентима бити на располагању сваки радни дан од 9.30 часова.

- Надамо се да ће нашим пацијентима свакодневно присуство свештених лица додатно олакшати боравак у болници – навели су из ове здравствене установе.

У згради болнице дуги низ година постоји уређена капела предвиђена за духовне потребе.

Коментари 0
Повезане вијести
Све спремно за почетак другог полугодишта Све спремно за почетак другог полугодишта
Источно Сарајево: Међународни фестивал ракије 28. марта, позив за достављање узорака Источно Сарајево: Међународни фестивал ракије 28. марта, позив за достављање узорака
Лежање у болници и до три пута скупље Лежање у болници и до три пута скупље
Најчитаније
  • Сјећање на Александра, хероја који никада не смије бити заборављен (ВИДЕО)
    7h 29m
    3
  • Момо Капор о Хиландару
    22h 9m
    2
  • Некада један од најталентованијих играча свијета у Фамосу
    20h 54m
    1
  • Најбоље намирнице за чишћење организма од токсина
    21h 19m
    27
  • Пливање за Часни крст на ријеци Ракитници
    3h 52m
    0