У Херцеговини и даље букте пожари

25.03.2022. 08:53
0
ИЗВОР: glassrpske.com

 У Херцеговини и даље букте пожари.

На подручју Требиња активна су се два пожара великих размјера, и један мањи, преноси РТРС.

Јуче локализовани пожар у близини требињског села Брани До, поново се током ноћи проширио и приближио кућама.

Ватрогасци су, уз велике напоре, успјели да одбију пожар од кућа, потврдио је за Радио Српске Здравко Кашиковић, командир требињске Територијалне ватрогасне јединице.

Вјетар је поново распламсао и пожар на Зубачком платоу.

Заједно са требињским ватрогасцима, на овом локалитету ватру у протекла два дана, гаси и хеликоптер Хеликоптерског сервиса Републике Српске, који ће и јутрос дејствовати.

Коментари 0
Повезане вијести
Тузла: Умрле још двије жене повријеђене у пожару у Дому пензионера Тузла: Умрле још двије жене повријеђене у пожару у Дому пензионера
Велики пожар у Загребу: Гори зграда Вјесника Велики пожар у Загребу: Гори зграда Вјесника
Стабилно здравствено стање повријеђених у пожару у Дому пензионера Стабилно здравствено стање повријеђених у пожару у Дому пензионера
Најчитаније
  • Сарајевски Срби деценијама сахрањивани на мјесту гдје су данас заједничке институције
    9h 33m
    6
  • Одлазак дјечака са ратне фотографије “Српска мајка”
    9h 4m
    4
  • Францетићеве усташе звјерски убиле чланове породице Симовић
    19h 21m
    11
  • Два лица ухапшена због пријетњи на Јахорини
    17h 19m
    5
  • Источно Сарајево: Одавање поште убијеном колеги заустављањем возила и ротацијама
    15h 29m
    0