У шахту пронађена тијела мушкарца и жене

23.06.2023. 17:55
0
ИЗВОР: glassrpske.com

У Новом Саду, у Ветернику, у шахти пронађена су тијела мушкарца и жене, сазнаје „Курир“.

Према ријечима извора, у питању су муж и жена.

- Камера је снимила цијели догађај. На снимку се види како је прво у шахту ушао мушкарац, потом је ушла и жена, али нису изашли. Истрага ће утврдити шта им се догодило - каже извор и додаје да не постоји сумња да је у питању кривично дјело.

- Вјероватно се ради о несрећном случају. Нема индиција да је у питању неки злочин. Истрага је у току - каже извор.

Полиција и Хитна су на терену.

Коментари 0
Повезане вијести
Ko je све утемељио Српску Атину Ko je све утемељио Српску Атину
"Цвета трешња у планини..." "Цвета трешња у планини..."
Крај комеморативног скупа у Новом Саду, грађани у тишини одали почаст страдалима Крај комеморативног скупа у Новом Саду, грађани у тишини одали почаст страдалима
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    18h 59m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    17h 5m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    14h 37m
    0
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    18h 46m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    1h 52m
    0