У Српској рођено 19 беба

11.05.2026. 08:28
0
ИЗВОР: katera.news/srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 19 беба.

Срећу и радост у породилишта широм Српске донијело је 11 дјевојчица и осам дјечака.

Како је речено Срни у породилиштима, четири дјевојчице и један дјечак рођени су у Бањалуци, двије дјевојчице и дјечак у Градишци, у Фочи и Невесињу по једна дјевојчица и један дјечак, у Источном Сарајеву двије дјевојчице, у Требињу два дјечака, у Приједору дјевојчица, а у Зворнику и Бијељини по један дјечак.

У добојском породилишту у протекла 24 часа није било порођаја.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
У Српској рођено 18 беба У Српској рођено 18 беба
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    19h 31m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    14h 23m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    17h 15m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    7h 1m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    11h 25m
    0