У Српској рођено 19 беба

11.05.2026. 08:28
0
ИЗВОР: katera.news/srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 19 беба.

Срећу и радост у породилишта широм Српске донијело је 11 дјевојчица и осам дјечака.

Како је речено Срни у породилиштима, четири дјевојчице и један дјечак рођени су у Бањалуци, двије дјевојчице и дјечак у Градишци, у Фочи и Невесињу по једна дјевојчица и један дјечак, у Источном Сарајеву двије дјевојчице, у Требињу два дјечака, у Приједору дјевојчица, а у Зворнику и Бијељини по један дјечак.

У добојском породилишту у протекла 24 часа није било порођаја.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра до 34 степена Целзијусова Сутра до 34 степена Целзијусова
Данас почиње исплата пензија Данас почиње исплата пензија
Наш град богатији за дјевојчицу Наш град богатији за дјевојчицу
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    10h 14m
    1
  • Највећа казна за саобраћајну несрећу у Српској: Кујовић правоснажно осуђен!
    12h 31m
    7
  • Божовић: СДС је некада водио психијатар, а данас његови пацијенти
    12h 36m
    0
  • Полиција трага за два мушкарца због покушаја убиства на Врацама
    16h 48m
    0
  • Потврђена оптужница због разбојништва у Палама
    13h 1m
    0