У уторак панел о инклузији у савременој настави на Филозофском факултету

30.11.2024. 10:39
0
ИЗВОР: srna.rs

Филозофски факултет Универзитета у Источном Сарајеву у уторак, 3. децембра, поводом обиљежавања Међународног дана лица са инвалидитетом организује панел-дискусију "Инклузија у савременој настави: изазови и перспективе".

Циљ је да се подстакне разматрање кључних изазова са којим се наставници и стручњаци сусрећу у примјени инклузивних пракси, саопштено је Филозофског факлтета.

Такође, требало би да понуди платформу за размјену добрих примјера из праксе, те да се кроз отворену дискусију покушају сачинити конкретне препоруке за унапређење инклузије у образовним институцијама на свим нивоима.

Панел-дискусија се организује у сарадњи са Републичким педагошким заводом Републике Српске и уз подршку Центра за подршку студентима са инвалидитетом Универзитета у Источном Сарајеву.

Почетак је планиран за 10.30 часова на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
На данашњи дан Република Српска добила првог предсједника На данашњи дан Република Српска добила првог предсједника
„Фолклор из блока“ окупио културно-умјетничка друштва у Источном Сарајеву „Фолклор из блока“ окупио културно-умјетничка друштва у Источном Сарајеву
Видовић: Предложени буџет за 9,8 одсто већи од другог овогодишњег ребаланса Видовић: Предложени буџет за 9,8 одсто већи од другог овогодишњег ребаланса
Најчитаније
  • Симболика божићне пшенице и како је на прави начин посадити
    19h 37m
    1
  • На данашњи дан Република Српска добила првог предсједника
    1h 1m
    39
  • На данашњи дан 1885. изашао први број "Босанске виле"
    12h 14m
    3
  • Претреси на подручју Посушја, Широког Бријега и Пала због кријумчарења и крађа
    20h 9m
    2
  • Зима почиње у недјељу
    15h 58m
    1