У Војковићима почео меморијални турнир у малом фудбалу

26.07.2024. 19:47
0
ИЗВОР: katera.news

У оквиру културно-спортске манифестације „4. августа – да се не заборави“ у Војковићима је вечерас почео турнир у малом фудбалу.

Турнир су отвориле екипе које предводе породице Мочевић и Андрић, а након њих нас очекује утакмица изјеђу породица Лучић и Шешлија.

У наставку вечери наступају екип из регуларног дијела турнира гдје ће снаге одмјерити:

19.40 Кеопс-Еспорт – Елбрус Јахорина

20.30 Омладинци – Некретнине Радан

21.20 Вијасла-Излог – Рекреативци

22.10 ФК Славија – Годра

Ово је 32. по реду турнир који се одржава у Војковићима у оквиру културно-спортске манифестације „4. августа – да се не заборави“.

Коментари 0
Повезане вијести
Урош Гутовић најбржи на кросу у Војковићима (ФОТО) Урош Гутовић најбржи на кросу у Војковићима (ФОТО)
Сутра обиљежавање годишњице одбране Војковића, Грлице и Крупца Сутра обиљежавање годишњице одбране Војковића, Грлице и Крупца
Сутра акција добровољног давања крви у Источној Илиџи Сутра акција добровољног давања крви у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Попис становништва из 1883. године парохија Рогатица, Соколац, Гласинац, Горажда...
    1h 31m
    3
  • Косовски витез Милош Ћирковић: На згаришту икона Светог Алимпија Столпника
    25m
    3
  • Ухапшена лица из Пала, Источног Новог Сарајева и Источне Илиџе
    10h 2m
    4
  • Крај пушења у кафићима и ресторанима у Републици Српској?
    4h 13m
    5
  • На данашњи дан „Црвена звезда“ постала шампион свијета (ВИДЕО)
    14m
    31