Ухапшен држављанин БиХ, бјежао полицији па ударио у полицијско возило

22.01.2024. 19:23
0
ИЗВОР: srna.rs

Држављанин БиХ ухапшен је код Слуња након што је при покушају да побјегне ударио комбијем у стуб, затим у полицијско возило, а том приликом повријеђене су три особе, страни држављани које је превозио, саопштила је карловачка полиција.

Полицијски службеници су јутрос око 8.00 часова на подручју Цетинграда уочили комби регистарских ознака БиХ за које су посумњали да се у њему превозе страни држављани.

Полиција је покушала да заустави возило, међутим, возач се оглушио и наставио да се креће према Горњем Таборишту гдје је изгубио надзор над возилом, ударио у стуб, а након тога у полицијско возило.

Из полиције наводе да су повријеђене три особе, страни држављани који су били у комбију, те су превезени на даље лијечење у здравствену установу.

Возач је ухапшен због сумње да је починио кривично дјело противзаконт улазак, кретање и боравак у Хрватској, другој држави чланици ЕУ или потписници Шенгенског споразума док су страни држављани доведени у службене просторије ради утврђивања законитости уласка и боравка у Хрватској.

- Слиједи даље криминалистичко истраживање - наводи полиција.

Коментари 0
Повезане вијести
Ухапшен због убиства оца Ухапшен због убиства оца
Ухапшен Емир Селимовић који је у Калесији убио супругу и сина Ухапшен Емир Селимовић који је у Калесији убио супругу и сина
Ухапшен Ненад Нешић Ухапшен Ненад Нешић
Најчитаније
  • Сјећања старих Хрешана на циркус-плац у Сарајеву
    5h 42m
    34
  • Јон Фон Лу - "Мицубиши четник" који је бранио Републику Српску
    5h 32m
    5
  • Маркале чекају истину
    5h 39m
    17
  • Шулић постао савјетник директора ОЦ Јахорина
    22h 46m
    9
  • Преминуо примаријус доктор Недељко Поповић
    15h 31m
    1