Ухапшена два лица, пронађено 35 грама кокаина

05.05.2025. 17:17
0
ИЗВОР: srna.rs

Зворничка полиција ухапсила је лице чији су иницијали К.Х. из Зворника и држављанина Србије Д.Ј. код којег је пронађено 35,2 грама кокаина.

Полиција је током контроле код лица Д.Ј. пронашла кутијицу кокаина укупне масе 35,2 грама.

Након хапшења, извршеним испитивањем код оба лица утврђено је присуство кокаина и амфетамина у крви, саопштено је из зворничке Полицијске управе.

Лице К.Х. је ухапшено на основу расписане централне потјернице по наредби Основног суда Зворник због кривичног дјела неовлаштена производња и промет дроге, а лице Д.Ј. осумњичено је за исто кривично дјело.

Против Д.Ј. ће, по налогу Окружног јавног тужилаштава у Бијељини, бити поднесен извјештај о овом кривичном дјелу, док је лице К.Х. предато Окружном центру Судске полиције Бијељина, који су га спровели на издржавање затворске казне.

Коментари 0
Повезане вијести
Пронађено тијело мушкарца у кориту Дрине Пронађено тијело мушкарца у кориту Дрине
Промовисано ванредно издање поштанске марке са ликом Саре Ћирковић Промовисано ванредно издање поштанске марке са ликом Саре Ћирковић
Паљанин погинуо у саобраћајној несрећи код Зворника Паљанин погинуо у саобраћајној несрећи код Зворника
Најчитаније
  • Додик: Најнижа плата у Српској биће повећана према степену стручности
    22h 29m
    7
  • Тања Гранзов у породилишту Болнице „Србија“ родила пето дијете
    22h 1m
    1
  • У Сокоцу ухапшено лице из Источног Новог Сарајева због дроге
    22h 40m
    1
  • Сутра откривање спомен-обиљежја ствараоцима и браниоцима Српске
    19h 12m
    4
  • Бабаљ: Власт Српске грубо погазила сва обећања народу
    17h 48m
    2