Упозорење АМС, оштећења на коловозу због воде нису довољно видљива

09.11.2019. 19:19
0
ИЗВОР: Срна

Ауто-мото савез Републике Српске упозорио је возаче да буду опрезни, јер оштећења на коловозу нису довољно видљива због воде.

Саобраћај се вечерас на путевима у Републици Српској и Федерацији БиХ одвија по претежно мокрим и клизавим коловозима.

Магла смањује видљивост на дионицама уз ријеке, у котлинама и у вишим планинским предјелима, гдје има и јаких удара вјетра, а на дионицама у усјецима могући су одрони.

Када је ријеч о граничним прелазима, задржавања нису дужа од 30 минута.

Коментари 0
Повезане вијести
Поледица и снијег у вишим крајевима на истоку Српске Поледица и снијег у вишим крајевима на истоку Српске
На православним гробљима уништено више од 1.500 споменика На православним гробљима уништено више од 1.500 споменика
Обиљежавање Свјетског дана сјећања на жртве саобраћајних несрећа Обиљежавање Свјетског дана сјећања на жртве саобраћајних несрећа
Најчитаније
  • Југославија је 1972. због великих богиња вакцинисала 18 милиона људи у неколико седмица
    15h 16m
    6
  • По чему је Романија добила име (ВИДЕО)
    10h 51m
    34
  • Милутин Миланковић, српски научник који је задужио свијет
    23h 29m
    2
  • Позовимо 17046 за Весну Субашић!
    14h 14m
    0
  • Годишњица смрти Хариса Бркића: И даље се не зна ко је убио легендарног кошаркаша Партизана
    23h 30m
    1