Утакмица без голова обје репрезентације води у осмину финала

23.06.2024. 20:01
0
ИЗВОР: b92

Систем такмичења на Европском првенству могао би да режира утакмицу коју нико неће жељети да гледа – или, којом би УЕФА могла да се позабави због потенцијалне намјештаљке.

Пред треће коло групе Е на ЕУРО ситуација је таква да сва четири тима, дакле, Румунија, Белгија, Словачка и Украјина, имају по три бода.

Ако се зна да ће четири бода бити довољна да се прође у осмину финала, макар као једна од четири најбоље трећепласиране екипе, јасно је шта одговара Румунији и Словачкој.

Овим репрезентацијама 0:0 на том сусрету гарантује пласман у осмину финала.

У том случају, Румунија ће бити прва или друга (у зависности од резултата меча Белгија – Украјина), док ће Словачка бити трећепласирана.

Споменути сусрети на програму су у сриједу од 18 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Стартне поставе за финале Еура: Изненађење код Енглеза Стартне поставе за финале Еура: Изненађење код Енглеза
О томе се и Новак пита: Мората и Алкараз желе да заједно славе два пехара О томе се и Новак пита: Мората и Алкараз желе да заједно славе два пехара
Холанђани повели у седмом минуту, Енглези изједначили из пенала Холанђани повели у седмом минуту, Енглези изједначили из пенала
Најчитаније
  • Кућа баке Даре Малић у Сумбуловцу симбол хуманости, љубави и солидарности
    13h 51m
    2
  • Слобода нема цијену!
    17h 5m
    3
  • Алберт Ајнштајн, човјек који је промијенио наш свијет
    16h 57m
    31
  • Хана је вољела Лошу
    17h 3m
    0
  • Кон­стан­тин је увијек ишао та­мо гдје је нај­те­же
    16h 56m
    59