Ветерани „Славије“ успјешни на старту у Војковићима

31.07.2022. 12:51
0
ИЗВОР: sportdc.net

Ветерани „Славије“ одиграли су свој први меч на Меморијалном турниру "4.август-  Да се не заборави".

„Соколови“ су са 8:3 савладали младу екипу „Outdoor Sporta“ која је имала снаге и искуства за полувријеме, али су у другом полувремену пали и доживјели пораз. Четири гола за „Славију“ дао је Бојан Говедарица, а по гол су додали Вучина Шћепановић, Немања Крешталица, Мирослав Дамјановић и Мирко Чампара. За „Outdoor sport“ погађали су два пута Алекса Самоуковић и једном Вук Форцан.

„Kompex“ је такођер играо своју прву утакмицу на турниру и славио побједу 4:1 против „E-Sport 2“. Бојан Јојић је дао два гола, а Марко Маљукан и Дамјан Симовић по гол. За „E-Sport 2“ једини гол дао је Немања Лукић.

Одигране су и утакмице на турниру фамилија. Сикиме су са 3:0 савладале Миниће, а Лучићи и Андрићи су подијели по бод одигравши 1:1.

Коментари 0
Повезане вијести
Субота у знаку Игмана Субота у знаку Игмана
Меморијални турнир „Милош Остојић“ 11. октобра у Источном Сарајеву Меморијални турнир „Милош Остојић“ 11. октобра у Источном Сарајеву
Урош Гутовић најбржи на кросу у Војковићима (ФОТО) Урош Гутовић најбржи на кросу у Војковићима (ФОТО)
Најчитаније
  • Кајмакчалан - једна од најкрвавијих и највеличанственијих битака у Првом свјетском рату (ФОТО)
    12h 10m
    34
  • Формиран покрет „Сигурна Српска“ (ФОТО)
    4h 21m
    1
  • Спријечене илегалне борбе паса, ухапшено 14 лица
    8h 12m
    3
  • У понедјељак о најнижој плати у наредној години
    12h 51m
    1
  • Служен помен за раднике "Фамос-а" погинуле у протеклом рату
    10h 20m
    0