Вјетар преврнуо камион

17.04.2025. 15:41
0
ИЗВОР: katera.news

Усљед јаких удара вјетра, на Купресу се данас преврнуо камион, који је превозио стиропор.

Како се може видјети на фотографији која је објављена на фејсбук страници Teretnjaci.ba, камион је завршио на ливади поред пута, а стиропор је разбацан на све стране.

- Вјетар на тој дионици зна бити опасан, што вјероватно и јесте разлог превртања - коментаришу грађани, а преносе Независне новине.

Како наводе, грађани истичу и да је тренутно јака бура на овој саобраћајници, а терет који се налази у камиони је лаган, због чега је, истичу, и дошло до превртања.

Вјетар ишчупао неколико стабала

Јак вјетар у Козарској Дубици ишчупао је неколико стабала, једно дрво пало је у парку у центру града, а једно код Аутобуске станице.

У Територијалној ватрогасно-спасилачкој јединици у Козарској Дубици потврђено је новинарима да су одмах по дојави кренули на терен, преноси Срна.

Јаки удари вјетра у Козарској Дубици су од синоћ, јутрос је био слабијег интензитета, а у послијеподневним часовима поново је почео да јача.

Коментари 0
Повезане вијести
Издато упозорење за цијелу БиХ, али не због врућине Издато упозорење за цијелу БиХ, али не због врућине
Директан судар камиона и аутомобила: Двоје погинулих Директан судар камиона и аутомобила: Двоје погинулих
Камион упао у рупу у центру Бањалуке (ФОТО) Камион упао у рупу у центру Бањалуке (ФОТО)
Најчитаније
  • Погинуо мотоциклиста на магистралном путу Фоча–Гацко
    21h 26m
    5
  • Обустављен саобраћај на дионици Фоча-Гацко због удеса
    22h 59m
    0
  • Додик открио на коју функцију иде Вишковић
    4h 55m
    0
  • Зора Видовић ветеранима ВРС обећала борачки додатак већи за 30 пфенига
    8h 39m
    4
  • Радован Вишковић поднио оставку
    4h 59m
    2