Возио 140 километара на час кроз центар Сарајева (ВИДЕО)

29.03.2022. 18:44
0
ИЗВОР: srna.rs

МУП Кантона Сарајево идентификовао је лице чији су иницијали К.М. /22/ из Сарајева, које се сумњичи за прекршај енормног прекорачења брзине у центру града.

Из МУП-а Кантона Сарајево је саопштено да је осумњичени позван у службене просторије полиције ради узимања изјаве и против њега ће бити предузете законом предвиђене мјере.

 

Уз претходну сагласност дежурног судије за прекршаје Општинског суда у Сарајеву, од њега је привремено одузето возило марке "опел астра" регистарског броја А17Е049 и депоновано на простор за привремено одузета возила.

 

Прекршајном одјељењу Општинског суда у Сарајеву ће, у законом прописаном року, против К.М. бити поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка због кршења Закона о основама безбједности саобраћаја на путевима у БиХ.

На друштвеним мрежама објављен је снимак вожње улицом уз обалу Миљацке, од Народног позоришта ка Вијећници, на којем се види да казаљка достиже брзину од 140 километара на час.

Видео: klix.ba

Коментари 0
Повезане вијести
Свака авлија армија (Други дио) Свака авлија армија (Други дио)
Сарајевско ратиште 1992 - 1995 (Први дио) Сарајевско ратиште 1992 - 1995 (Први дио)
Почели нови протести у Сарајеву због трамвајске несреће Почели нови протести у Сарајеву због трамвајске несреће
Најчитаније
  • Срби су криви...
    2h 37m
    46
  • Овако је говорио Момо Капор – Дан у Србији почиње нечим тако ријетким
    2h 40m
    3
  • „Славит' овај дан могу само дебело заостали људи“
    21h 42m
    0
  • Вече са Матијом Бећковићем у Источном Новом Сарајеву
    22h 45m
    0
  • Иран покренуо девети талас напада на Израел
    13h 21m
    3