За дјецу Сокоца почео програм бесплатног скијања на Јахорини

09.01.2021. 19:00
0
ИЗВОР: СРНА

За дјецу Сокоца јуче је почела четврта сезона програма бесплатног скијања на Јахорини.

Првог дана подијељено је 46 ски пасова, док је у данашњој ски групи сопственим превозом отпутовало 56 дјеце са подручја наше општине.

Све пријаве уз попуњавање тражених података се врше електронским путем на адреси www.opstinasokolac.net/skijanjejahorina. Иначе, за четврту сезону програма бесплатног скијања акредитовано је 46 координатора из Сокоца који ће током сезоне наизмјенично бринути о малишанима.

Очекује се да ће бесплатан аутобуски превоз почети у уторак, 12.јануара.

Представници Олимпијског центра “Јахорина”, шест градских општина и града Источно Сарајево потписали су 4.јануара споразуме о бесплатном скијању за дјецу са подручја цијелог града на Јахорини у зимској 2020/21. години.

Коментари 0
Повезане вијести
Проходни путеви на Јахорини и Требевићу Проходни путеви на Јахорини и Требевићу
Први снијег пао на Јахорини Први снијег пао на Јахорини
Хладно јутро широм БиХ: У Сокоцу измјерено нула степени Хладно јутро широм БиХ: У Сокоцу измјерено нула степени
Најчитаније
  • Жена погинула у слијетању возила у кањон Рзава
    7h 7m
    0
  • Источно Ново Сарајево побједник овогодишњег фестивала "Ритам Европе"!
    12h 39m
    0
  • Годишњица устоличења патријарха Иринеја у Пећкој Патријаршији
    11h 49m
    0
  • У Источном Сарајеву почела манифестација „Дани тикве“ (ФОТО)
    8h 14m
    0
  • Свјетски дан животиња
    11h 24m
    0