Захумско-херцеговачка епархија: Позив за помоћ угроженима од поплава

11.10.2024. 21:35
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Епархија захумско-херцеговачка и приморска покренула је акцију сакупљања новчане помоћи пострадалом становништву у поплавама регије Јабланица и Коњиц.

Благослов и препоруку за ову акцију покренуо је митрополит захумско-херцеговачки и стонско-приморски Димитрије, а позив за помоћ је објављен на веб-страници ове епархије.

- Позивамо свештенство и вјерни народ да у складу са својим могућностима прикупљају финансијску помоћ уплатом на жиро рачуне или директним прилогом у просторијама црквених општина главних градских храмова Епархије захумско-херцеговачке и приморске - стоји у објави.

Број рачуна: 3060122612331311

Прималац: СПЦО Коњичка

Сврха дознаке: Помоћ за Јабланицу

За уплате из иностранства:

Addiko bank d.d. Sarajevo

Прималац: Спцо Коњичка, Улица Варда ББ Коњиц, БиХ

IBAN: BA393060203750731358

SWIFT: HAABBA22

Коментари 0
Повезане вијести
Игор Јанковић и даље у рушевној кући: Сломљен сам од чекања Игор Јанковић и даље у рушевној кући: Сломљен сам од чекања
Дјевојчица из Требиња отворила штанд с помфритом како би помогла оцу који болује од тумора Дјевојчица из Требиња отворила штанд с помфритом како би помогла оцу који болује од тумора
Јулија Будиша несвакидашњим подвигом помаже обољелом Сергеју Ступару Јулија Будиша несвакидашњим подвигом помаже обољелом Сергеју Ступару
Најчитаније
  • Дарко Ђого изабран за декана Православног богословског факултета „Свети Василије Острошки“ у Фочи
    15h 2m
    0
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске сутра у Биљешеву код Какња
    16h 17m
    0
  • „Љето у Источном Новом Сарајеву 2025“ почиње 1. августа
    14h 4m
    0
  • Колико ове године коштају пелет и дрва
    14h 51m
    1
  • Дјевојчица из "куће страве" поново жртва
    4h 55m
    0