Алекса Вуковић освојио сребро на "Балканском купу"

13.02.2021. 19:10
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Паљански биатлонац Алекса Вуковић освојио је друго мјесто на "Балканском купу" који се одржавао данас у Сјеници.

Вуковић је у трци младих на 7,5 километара спринт заузео друго мјесто са временом 21:50.99, што је било 5.43 секунди спорије од побједника трке, Мартина Фолее из Румуније. Обојица су имали по двије промашене мете. Трећи је био још један Румун, Никола Гирбачеа.

Поред Вуковића наступила су још четворица наших биатлонаца, и то Урош Лаловић који је завршио као четрнаести, Филип Суботић је био 19, Никола Билинац је дошао у циљ на 24. мјесто, а Александар Клачар је био 26. Лука Вуковић није стартовао трку.