Александра Јакшић освојила бронзу у Сарајеву

12.06.2023. 10:12
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Карате клуба ,,Омладинац“ наступили су јуче на турниру 5. Sarajevo Perfekt Glory Cup“, на којем је учествовало 68 клубова из три земље са 568 такмичара.

Такмичарка овог клуба Александра Јакшић освојила је бронзану медаљу на такмичењу у Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Александра Јакшић на припремама у Требињу Александра Јакшић на припремама у Требињу
Каратисти „Омладинца“ успјешни у Невесињу Каратисти „Омладинца“ успјешни у Невесињу
Александри Јакшић друга награда за "Крик мајке Јасеновца" Александри Јакшић друга награда за "Крик мајке Јасеновца"
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    16h 15m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    17h 32m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    17h 53m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    15h 37m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    19h 4m
    0