Арсенал бољи од Ливерпула, Гарначо водио црвене ђаволе до побједе

04.02.2024. 21:55
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Фудбалери Арсенала побиједили су данас на домаћем терену екипу Ливерпула са 3:1 у утакмици 23. кола Премијер лиге.

Прецизни за лондонски клуб били су Букајо Сака у 14. минуту, Габриел Мартинели у 67. минуту и Леонардо Тросар у 92. минуту.

Једини гол на сусрету за госте постигао је одбрамбени играч Арсенала Габриел у 45. Минуте, преноси Тањуг.

Фудбалери Манчестер јунајтеда уписали су нову побједу, овог пута против екипе Вест Хема коју су надиграли резултатом 3:0 (1:0).

Голове за "црвене ђаволе" постигли су Расмус Хољунд у 23. минуту, док је Алехандро Гарначо био прецизан у 49. и 84. минуту.

У осталим утакмицама Вулверхемптон је био бољи од Челсија резултатом 4:2, док су фудбалери Бормута и Нотингема ремизирали (1:1) на стадијуму "Виталити".