Болница „Србија“: У ковид одјељењу 50 пацијената

03.03.2021. 12:48
1
ИЗВОР: СРНА

У ковид одјељењу Бонице "Србија" у Источном Сарајеву хоспитализовано је 50 пацијената, од којих је пет на интензивној њези, док је један прикључен на респиратор, рекао је Срни помоћник директора за медицинске послове ове здравствене установе Ђорђе Пејић.

Пејић наглашава да је у протекла 24 часа хоспитализовано шест пацијената, али да није било смртних случајева.

Он каже да се дневно на преглед у ковид амбулантама јави око 35 пацијената, чиме је изразито повећан и притисак на Болницу.

Пејић истиче да у посљедња 24 часа није било смртних случајева, те да има обољелих и љекара.

- Није ништа алармантно, за сад се организујемо. Успијемо да покријемо све - појашњава Пејић.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Draga 03.03.2021. 13:44
    Predlazem da Grad I.Sarajevo uruci zahvalnicu OC Jahorina za doprinos u pogorsanju epidemioloske situacije.Na Palama je mnogo veci broj oboljelih nego sto se prikazuje.Dosta ljudi DZ ne zeli da testira i tako prividno pravi manji broj oboljelih a ljudi sa upalama pluca leze kuci,,,setaju,,do DZ po terapiju i usput sire virus.
Повезане вијести
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Одржано такмичење у лову рибе на пловак Одржано такмичење у лову рибе на пловак
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    15h 53m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    16h 56m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    23h 27m
    0
  • Здраво одрастање испред профита: ПСС за удаљавање кладионица од школа
    21h 57m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    16h 33m
    0