Борис Тадић примљен у болницу у веома лошем стању

30.12.2020. 20:28
0
ИЗВОР: Objektiv

Бивши председник Србије Борис Тадић примљен је данас у болницу “Драгиша Мишовић”, у врло лошем стању.

Тадић је да подсетимо, пре десетак дана, изашао из болнице, где се лечио од последица корона вируса.

Том приликом, захвалио се лекарима лекарима и медицинском особљу за пожртвованост и даноноћну бригу о пацијентима.

Сумња се да бивши председник, ипак, није у потпуности опоравио од болести.

Коментари 0
Повезане вијести
Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
Дирљива прича из Требиња: Када рођендан дочекаш у кревету интензивне његе Дирљива прича из Требиња: Када рођендан дочекаш у кревету интензивне његе
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    10h 21m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    10h 44m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    7h 39m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    14h 13m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    9h 49m
    0