Борис Тадић примљен у болницу у веома лошем стању

30.12.2020. 20:28
0
ИЗВОР: Objektiv

Бивши председник Србије Борис Тадић примљен је данас у болницу “Драгиша Мишовић”, у врло лошем стању.

Тадић је да подсетимо, пре десетак дана, изашао из болнице, где се лечио од последица корона вируса.

Том приликом, захвалио се лекарима лекарима и медицинском особљу за пожртвованост и даноноћну бригу о пацијентима.

Сумња се да бивши председник, ипак, није у потпуности опоравио од болести.

Коментари 0
Повезане вијести
Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
Дирљива прича из Требиња: Када рођендан дочекаш у кревету интензивне његе Дирљива прича из Требиња: Када рођендан дочекаш у кревету интензивне његе
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    13h 21m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    7h 20m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    5h 26m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    14h 17m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    2h 58m
    0