Boris Tadić primljen u bolnicu u veoma lošem stanju

30.12.2020. 20:28
0
IZVOR: Objektiv

Bivši predsednik Srbije Boris Tadić primljen je danas u bolnicu “Dragiša Mišović”, u vrlo lošem stanju.

Tadić je da podsetimo, pre desetak dana, izašao iz bolnice, gde se lečio od posledica korona virusa.

Tom prilikom, zahvalio se lekarima lekarima i medicinskom osoblju za požrtvovanost i danonoćnu brigu o pacijentima.

Sumnja se da bivši predsednik, ipak, nije u potpunosti oporavio od bolesti.

Komentari 0
Povezane vijesti
Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj
Bombardovanje bolnice u Kasindolu 1995. godine Bombardovanje bolnice u Kasindolu 1995. godine
Dirljiva priča iz Trebinja: Kada rođendan dočekaš u krevetu intenzivne njege Dirljiva priča iz Trebinja: Kada rođendan dočekaš u krevetu intenzivne njege
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    13h 10m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    7h 9m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    5h 15m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    14h 6m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    2h 47m
    0