Домаћин остао без 150 литара ракије

08.04.2022. 09:39
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Приједорска полиција трага за лоповима који су мјесту Усорци из једне куће украли 150 литара ракије, потврђено је у ПУ Приједор.

Они су додали да су обавили увиђај, а о наведеном је обавјештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Приједор.

– Рад на проналаску извршиоца и расвјетљавању кривичног дјела је у току – додали су у полицији.

Коментари 0
Повезане вијести
Лош род шљиве не гаси "весели строј" Лош род шљиве не гаси "весели строј"
Суша угрозила производњу ракије Суша угрозила производњу ракије
Погледајте колико ће ове године коштати литар ракије од крушке Погледајте колико ће ове године коштати литар ракије од крушке
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    11h 25m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    5h 24m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    3h 30m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    12h 21m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    1h 2m
    0