Џију-џицу клуб „Славија“ најбољи у Лозници

28.05.2022. 19:42
0
ИЗВОР: katera.news

На другом Међународном џију- џицу турниру „Лозница Опен 2022’’ који је одржан протеклог викенда у хали „Лагатор’’ учествовало је 326 такмичара из Србије, Босне и Херцеговине, Црне Горе, Македоније и Словеније.

Екипу „Славије“ из Источног Сарајева представљало је 23 такмичара, а њих 15 борило се у дуплим (узрасно старијим) категоријама те освојило укупно 27 медаља.

Слика

 

Екипа „Славије“ однијела је по девет златних, сребрних и бронзаних медаља и на овом турниру заузела прво мјесто екипно.

- Иако ослабљени због изостанка наших репрезентативаца и чланова првог тима (Бујак, Матић, Дамјановић, Ждрале, Готовац, Гојмерац, Јовановић, Бојанић Лука) наш тим успио је да освоји још један турнир, а наш подмладак показао је да можемо рачунати на њих у будућности – саопштили су из овог клуба.

Екипу су предводили тренер Тамара Радошевић, уз вође екипе Данијелу Дамјановић и Анђелу Ждрале, док су улогу судија на овом међународном турниру имали Данијел Блажић и Миа Елек.

 

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Три такмичара „Славије“ у репрезентацији Српске на Европском првенству Три такмичара „Славије“ у репрезентацији Српске на Европском првенству
У Џију-џицу клубу „Славија“ тренирају 42 жене У Џију-џицу клубу „Славија“ тренирају 42 жене
Готовац, Гојмерац и Квргић мајстори џију-џице Готовац, Гојмерац и Квргић мајстори џију-џице
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    2h 38m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    20h 59m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    2h 35m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    18h 17m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    21h 22m
    0