Епископ Јоаникије позитиван на вирус корона

05.11.2020. 08:28
0
ИЗВОР: СРНА

Његово преосвештенство епископ будимљанско-никшићки и администратор Митрополије црногорско-приморске Јоаникије позитиван је на вирус корона, те ће у складу с тим бити ординирана адекватна терапија, саопштено је из Епархије будимљанско-никшићке.

- Приликом редовног вечерњег љекарског обиласка епископа Јоаникија, констатовано је да је владика непромијењеног /уредног/ општег стања, те да су сви физикални налази по системима у физиолошком опсегу. Витални параметри су стабилни /тјелесна температура, сатурација и крвни притисак/, а његов субјективни осјећај је добар - обајвљено је на сајту Епархије будимљанско-никшићке.

О здравственом стању епископа будимљанско-никшићког и администратора Митрополије црногорско-приморске Јоаникија јавност ће бити обавијештена након спровођења планираних контролних лабораторијских налаза и снимака плућа, додаје се у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Ацо Ђукановић не може на слободу ни за кауцију од пет милиона евра Ацо Ђукановић не може на слободу ни за кауцију од пет милиона евра
Брату Мила Ђукановића тридесет дана притвора Брату Мила Ђукановића тридесет дана притвора
Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја
Најчитаније
  • Најмлађи страдалници НАТО агресије: За 78 крвавих дана 79 дјечјих жртава
    21h 39m
    9
  • Данашњи дан најтежи је породици Тошовић: Марији је НАТО бомба убила бебу и супруга
    21h 39m
    1
  • Посне лазање са шпинатом
    11h 45m
    0
  • Драшко Станивуковић у притвору у Хрватској
    19h 0m
    0
  • Др Ковачевић: Важно је на вријеме препознати симптоме и започети лијечење туберкулозе
    17h 18m
    0