Ево шта је рекао Обрадовић пред дерби

27.01.2024. 19:00
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Тренер Партизана Жељко Обрадовић изјавио је пред утакмицу са Црвеном звездом, да ће његова екипа анализирати последњи дерби.

Кошаркаши Црвене звезде и Партизана у недељу од 19.00 часова играју нови "вјечити" дерби у АБА лиги. У првом дербију ове сезоне у регионалном такмичењу славили су "црно-бијели" резултататом 98:87.

- Данас ћемо анализирати утакмицу од прије двадесетак дана против Црвене звезде. Надам се да су се играчи одморили ноћас и да ћемо вечерас имати колико-толико нормалан тренинг. Има играча који нису играли синоћ, неки су били ван тима па ћемо да видимо ко је ту најоптерећенији. Највећу минутажу су имали Ледеј, Нанели и Доужер. Они ће бити у неком слабијем ритму, а остали ће радити један пристојан и нормалан тренинг - истакао је Обрадовић.

Зек Ледеј је уочи меча додао да његов тим мора да остане фокусиран током утакмице.

- Биће сигурно луда атмосфера, ми морамо остати фокусирани, добро припремљени за нашу игру коју треба да играмо од почетка до краја утакмице - истакао је Ледеј.

Коментари 0
Повезане вијести
"Црвена звезда" побиједила "Партизан" у вјечитом дербију "Црвена звезда" побиједила "Партизан" у вјечитом дербију
Све о мечу Партизан - Црвена звезда: Дерби који може много да одлучи Све о мечу Партизан - Црвена звезда: Дерби који може много да одлучи
На данашњи дан Партизан се попео на кров Европе На данашњи дан Партизан се попео на кров Европе
Најчитаније
  • Преминуо бригадир Оружаних снага БиХ Слободан Радовановић
    23h 30m
    2
  • Мартовски погром - Нисмо заборавили
    16h 0m
    4
  • Трагична судбина српске принцезе која је имала веома необично име
    51m
    0
  • Саво Минић поднио оставку
    23h 11m
    2
  • Отказан концерт Полицијског оркестра у Источном Сарајеву
    22h 23m
    0