Фочак пријетио власнику кампа и оштетио чамце

05.07.2022. 09:50
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Фочак П.Д. ухапшен је јуче због сумње да је пријетио власнику рафтинг кампа, а затим му уништио и чамце.

У полицијској управи Фоча рекли су да се он сумњичи да је починио кривично дјело "угрожавање сигурности и оштећење и одузимање туђе ствари".

– Он се сумњичи да је јуче на рафтинг кампу у мјесту Хум, општина Фоча, власнику кампа, у алкохолисаном стању упутио озбиљне пријетње по живот и тијело, а затим је употребом оштрог предмета оштетио гумене чамце за рафтинг, чиме је причињена материјална штета у износу од око 8.800 евра – истакли су у полицији.

Приликом алкотестирања код њега је утврђено 1,7 г/кг алкохола у организму, те је пронађен и одузет један нож који се може довести у везу са извршењем кривичних дјела.

Коментари 0
Повезане вијести
Из тузланског затвора пријетње Србима и СПЦ Из тузланског затвора пријетње Србима и СПЦ
Рогатица: Ванбрачну супругу гурнуо низ степенице, предложен притвор Рогатица: Ванбрачну супругу гурнуо низ степенице, предложен притвор
Бесправно посјекао 31 метар кубни шуме Бесправно посјекао 31 метар кубни шуме
Најчитаније
  • Град Катера у Босни
    2h 38m
    7
  • Мирончук Сергеј Александрович, руски добровољац који је дао живот за Републику Српску (ФОТО)
    6h 4m
    24
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    14h 43m
    0
  • Изречена пресуда Кецмановићима: Родитељи дјечака убице иду у затвор
    11h 50m
    0
  • Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије
    7h 42m
    0