Фудбалери Славије савладали Јединство

27.03.2021. 19:11
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Фудбалери Славије из Источног Сарајева остварили су прву побједу у прољећном дијелу сезоне. Послије три ремија, Соколови су прву трицу уписали на гостовању код Јединства у Брчком.

Још једном је Славија одиграла добро на гостовању и вратила се кући са читавим плијеном.

Повели су Соколови већ у 10. минуту утакмице, а свој други гол у дресу Славије постигао је Адел Ајкунић. Он је био стријелац и за бод у Козарској Дубици прије два кола. Радост гостију, ипак, није трајала дуго. Само четири минуте касније Бајрић погађа и враћа резултат у егал, 1:1.

Дуго су и једни и други тражили пут до другог поготка, а срећу и знање да га нађе имала је Славија у 67. минуту утакмице. Дејан Бјелош је ушао у игру 55. минуту умјесто Владана Мандића, непуну минуту касније одмах добио и жути картон, а онда је у 67. минуту донио и, испоставиће се, побједу тиму из Источног Сарајева.

ЈЕДИНСТВО - СЛАВИЈА 1:2 (1:1)