Fudbaleri Slavije savladali Jedinstvo

27.03.2021. 19:11
0
IZVOR: Sportdc.net

Fudbaleri Slavije iz Istočnog Sarajeva ostvarili su prvu pobjedu u proljećnom dijelu sezone. Poslije tri remija, Sokolovi su prvu tricu upisali na gostovanju kod Jedinstva u Brčkom.

Još jednom je Slavija odigrala dobro na gostovanju i vratila se kući sa čitavim plijenom.

Poveli su Sokolovi već u 10. minutu utakmice, a svoj drugi gol u dresu Slavije postigao je Adel Ajkunić. On je bio strijelac i za bod u Kozarskoj Dubici prije dva kola. Radost gostiju, ipak, nije trajala dugo. Samo četiri minute kasnije Bajrić pogađa i vraća rezultat u egal, 1:1.

Dugo su i jedni i drugi tražili put do drugog pogotka, a sreću i znanje da ga nađe imala je Slavija u 67. minutu utakmice. Dejan Bjeloš je ušao u igru 55. minutu umjesto Vladana Mandića, nepunu minutu kasnije odmah dobio i žuti karton, a onda je u 67. minutu donio i, ispostaviće se, pobjedu timu iz Istočnog Sarajeva.

JEDINSTVO - SLAVIJA 1:2 (1:1)