Горан Круљ свјетски првак у дисциплини стојећи бицепс

02.11.2025. 19:35
0
ИЗВОР: katera.news

Паљанин Горан Круљ одбранио је титулу свјетског првака у мађарском граду Лакителек, уз постављање два нова свјетска и европска рекорда у дисциплини стојећи бицепс у категорији до 125 кг, подигавши 90 кг.

Како је рекао за портал „Катера“, као двоструки свјетски, двоструки европски и балкански шампион, поносан је на остварене резултате и континуирани успјех на највећој свјетској сцени.

- Посебну захвалност дугујем свом личном тренеру Бојану Круљу, чија стручност, посвећеност и вјера у мене стоје иза сваког мог успјеха. Ништа од овога не би било могуће без велике подршке моје породице, градоначелника Источног Сарајева Љубише Ћосића, начелника општине Пале Дејана Којића, те Агенције за физичко и техничко обезбјеђење Alpha Security – навео је он.

Додаје да је сљедећи циљ јасан – 100 килограма у стојећем бицепсу, резултат који је, како каже, тренутно у домету тек 10 –15 људи на свијету.

- Вјерујем да ће и спонзори, као и држава, препознати овај труд, резултате и понос који доносимо нашем спорту и нашој земљи. Идемо даље – још јаче и одлучније – поручио је Круљ.

Коментари 0
Повезане вијести
Зорана Мијовић: Поносна сам, дала сам све од себе (ФОТО) Зорана Мијовић: Поносна сам, дала сам све од себе (ФОТО)
Сутра дочек вицешампионке свијета Зоране Мијовић Сутра дочек вицешампионке свијета Зоране Мијовић
Јесен у селу Подмједеник, чаролија боја и тишине (ФОТО) Јесен у селу Подмједеник, чаролија боја и тишине (ФОТО)
Најчитаније
  • Муслимани, а четници: Борили се с Дражом за краља, никад с Титом! (ФОТО)
    18h 5m
    10
  • Пренос посмртних остатака митрополита Николајевића у Блажуј 1898.
    16h 46m
    0
  • Сарајевски полицајци ухапшени због сексуалног злостављања дјетета
    15h 56m
    0
  • Пресуда Кујовићу 4. новембра
    18h 1m
    0
  • Oтворен Центар за дојку при Универзитетској болници у Фочи
    17h 1m
    0