Илиџански борац ће 9. јануара обиљежити Дан Републике Српске

27.12.2019. 19:48
0
ИЗВОР: Катера

Општинска борачка организација “Илиџански борац“ ће 9. јануара 2020. године, организовати обиљежавање “9. ЈАНУАРА – ДАНА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ“.   

Програм почиње у 12 часова полагањем цвијећа на Спомен-обиљежју Касиндо, а наставља се у 16 часова, на простору испред Дома културе у Касиндолу (у случају кише у сали), уз културно-забавни програм, кувано вино и слаткише за најмлађе.                                  

Из општинске борачке организације позивају све грађане да увеличају овај, за нашу Републику, велики дан.

Сви су позвани и сви су добродошли!

Коментари 0
Повезане вијести
"Дани одбране Илиџе" - Чување сјећања на херојство и патриотизам Илиџанаца "Дани одбране Илиџе" - Чување сјећања на херојство и патриотизам Илиџанаца
Политика у образовању: способни или подобни? Политика у образовању: способни или подобни?
За вјечност рођена: Одржан свечани дефиле у Бањалуци За вјечност рођена: Одржан свечани дефиле у Бањалуци
Најчитаније
  • Сјећање на Милана, Велемира, Драгомира и Славенка – несреће ударају као гром
    11h 52m
    1
  • Свештеник повео коло испред цркве у Невесињу и све одушевио (ВИДЕО)
    8h 48m
    2
  • Почели "Дани Хиландара у Источном Сарајеву"
    11h 33m
    0
  • У манастиру Тумане пресвучене мошти Светог Зосима, патријарх Порфирије служио литургију (ВИДЕО)
    7h 26m
    0
  • Михајло Панџић златни у Бугарској
    5h 29m
    0