Једанаестогодишње дијете страдало у пожару породичне куће

19.09.2020. 12:00
0
ИЗВОР: klix.ba

Једанаестогодишње дијете страдало је у пожару који је захватио породичну кућу у Јајцу, потврђено је из Оперативног центра МУП-а СБК за портал Klix.ba.

Из МУП-а СБК су рекли како је несрећа пријављена јутрос у 02:20 сати.

- Дошло је до пожара у улици Иве Андрића у Општини Јајце у којем је смртно страдало дијете. На терен су одмах изашли службеници полиције као и ватрогасци. Пожар је убрзо угашен, а тренутно се утврђује шта је тачно покренуло пожар -  рекли су.

Више информација ће бити познато након што увиђај буде приведен крају.

Коментари 0
Повезане вијести
Бачена експлозивна направа на кафић "Мока" у Источном Новом Сарајеву Бачена експлозивна направа на кафић "Мока" у Источном Новом Сарајеву
Помозимо Мијовићима из Пала да санирају штету од пожара (ФОТО) Помозимо Мијовићима из Пала да санирају штету од пожара (ФОТО)
Вукадин: Ефикасном интервенцијом угашен пожар на кући у насељу Врањеш Вукадин: Ефикасном интервенцијом угашен пожар на кући у насељу Врањеш
Најчитаније
  • Сјећање на Милицу и Наташу чије дјетињство прекиде снајперски хитац 1995. године
    10h 1m
    9
  • Ни након 24 године нема судског епилога за убиство Риста Југовића
    7h 9m
    5
  • Јавно предузеће „Услужни сервис“ Источна Илиџа запошљава
    12h 5m
    0
  • Цијене нафте на свјетском тржишту нагло пале
    12h 17m
    0
  • Прелиминарна ранг-листа за додјелу студентских стипендија Општине Пале
    11h 7m
    1