Једна особа из Бијељине и двије из Угљевика позитивне на корона вирус

27.06.2020. 10:16
0
ИЗВОР: Srna

Једна особа из Бијељине и двије из Угљевика позитивне су на корона вирус, саопштено је из Болнице “Свети Врачеви”.

Три особе налазе се у болничком карантину, а 65 у карантину у Дому ученика, од којих је 36 из Зворника, 10 из Братунца, седам из Власенице, шест из Милића, четири из Бијељине и по једна особа из Сребренице и Угљевика.

У Вирусолошкој лабораторији у протекла 24 часа тестирано је 20 особа.

Из Бијељине је до сада на вирус корона тестирано 1.112.

Коментари 0
Повезане вијести
Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи
Ослобађање Бијељине 1992. године Ослобађање Бијељине 1992. године
Сјећање на пилота мајора Зорана Радосављевића Сјећање на пилота мајора Зорана Радосављевића
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    5h 1m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    4h 47m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    6h 8m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    8h 29m
    0
  • Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету
    9h 10m
    0