Jedna osoba iz Bijeljine i dvije iz Ugljevika pozitivne na korona virus

27.06.2020. 10:16
0
IZVOR: Srna

Jedna osoba iz Bijeljine i dvije iz Ugljevika pozitivne su na korona virus, saopšteno je iz Bolnice “Sveti Vračevi”.

Tri osobe nalaze se u bolničkom karantinu, a 65 u karantinu u Domu učenika, od kojih je 36 iz Zvornika, 10 iz Bratunca, sedam iz Vlasenice, šest iz Milića, četiri iz Bijeljine i po jedna osoba iz Srebrenice i Ugljevika.

U Virusološkoj laboratoriji u protekla 24 časa testirano je 20 osoba.

Iz Bijeljine je do sada na virus korona testirano 1.112.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći
Oslobađanje Bijeljine 1992. godine Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    6h 32m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    6h 18m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    7h 39m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    4h 55m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    10h 0m
    0