Карате клуб "Заншин" успјешан протеклог викенда

29.10.2019. 20:41
0
ИЗВОР: Катера

На 5. међународном турниру „Зворник Опен 2019“ Карате клуб „Заншиностварио је запажен резултат освојивши 13. медаља у појединачним категоријама и 4. медаље у екипним конкуренцијама.

Освајачи златних медаља су Анастасија Ђурђић, Андреј Нинковић, Ина Танасковић и Ката тим у саставу Андреја Нинковића, Луке Ковача и Немање Шаренца.

Сребрне медаље освојили су Немања Шаренац и Ката тим у саставу Ине Танасковић, Еме Шљивић и Марије Пандуревић.

Бронзане медаље освојили су Михајло Килибарда, Марко Килибарда, Лука Ковач, Лара Мићић, Марија Пандуревић, Ђорђе Пејовић, Сара Скокић, Ема Шљивић, Ива Шљивић, Ката тим у саставу Лазара Скоко, Новака Тадића и Павла Шаренца и Ката тим у саставу Анастасије Ђурђић, Лане Танасковић и Еме Шљивић.

Такмичење је одржано у организацији Карате клуба „Сенсеи“ из Зворника, а екипу "Заншина" предводио је тренер Момир Ковачевић.