Karate klub "Zanšin" uspješan proteklog vikenda

29.10.2019. 20:41
0
IZVOR: Katera

Na 5. međunarodnom turniru „Zvornik Open 2019“ Karate klub „Zanšinostvario je zapažen rezultat osvojivši 13. medalja u pojedinačnim kategorijama i 4. medalje u ekipnim konkurencijama.

Osvajači zlatnih medalja su Anastasija Đurđić, Andrej Ninković, Ina Tanasković i Kata tim u sastavu Andreja Ninkovića, Luke Kovača i Nemanje Šarenca.

Srebrne medalje osvojili su Nemanja Šarenac i Kata tim u sastavu Ine Tanasković, Eme Šljivić i Marije Pandurević.

Bronzane medalje osvojili su Mihajlo Kilibarda, Marko Kilibarda, Luka Kovač, Lara Mićić, Marija Pandurević, Đorđe Pejović, Sara Skokić, Ema Šljivić, Iva Šljivić, Kata tim u sastavu Lazara Skoko, Novaka Tadića i Pavla Šarenca i Kata tim u sastavu Anastasije Đurđić, Lane Tanasković i Eme Šljivić.

Takmičenje je održano u organizaciji Karate kluba „Sensei“ iz Zvornika, a ekipu "Zanšina" predvodio je trener Momir Kovačević.

Komentari 0
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    11h 30m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    6h 22m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    9h 14m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    11h 12m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    3h 24m
    0