Код Власенице горио аутомобил, интервенисали ватрогасци

04.02.2020. 18:46
0
ИЗВОР: Срна

Припадници Територијалне ватрогасне јединице Власеница интервенисали су послије подне у мјесту Табана на магистралном путу Милићи-Власеница гдје се запалио путнички аутомобил “волво”, а у незгоди није било повријеђених.

Портпарол Полицијске управе Зворник Миљан Бобар рекао је Срни да је на возилу причињена знатна материјална штета.

Он је навео да се аутомобил запалио у току вожње и да је “волвом” управљао држављанин Србије.

– Полицијски службеници предузимају мјере с циљем документовања овог догађаја – рекао је Бобар.

Власенички ватрогасци успјели су за неколико минута да угасе пожар који је на аутомобили избио око 16 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
За десет година скоро 45 одсто више аутомобила у Српској За десет година скоро 45 одсто више аутомобила у Српској
Краљевић Корда потписао за "Спартак" Краљевић Корда потписао за "Спартак"
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    7h 0m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    5h 40m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    21h 57m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    6h 40m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    22h 22m
    0