Kod Vlasenice gorio automobil, intervenisali vatrogasci

04.02.2020. 18:46
0
IZVOR: Srna

Pripadnici Teritorijalne vatrogasne jedinice Vlasenica intervenisali su poslije podne u mjestu Tabana na magistralnom putu Milići-Vlasenica gdje se zapalio putnički automobil “volvo”, a u nezgodi nije bilo povrijeđenih.

Portparol Policijske uprave Zvornik Miljan Bobar rekao je Srni da je na vozilu pričinjena znatna materijalna šteta.

On je naveo da se automobil zapalio u toku vožnje i da je “volvom” upravljao državljanin Srbije.

– Policijski službenici preduzimaju mjere s ciljem dokumentovanja ovog događaja – rekao je Bobar.

Vlasenički vatrogasci uspjeli su za nekoliko minuta da ugase požar koji je na automobili izbio oko 16 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje
Za deset godina skoro 45 odsto više automobila u Srpskoj Za deset godina skoro 45 odsto više automobila u Srpskoj
Kraljević Korda potpisao za "Spartak" Kraljević Korda potpisao za "Spartak"
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    1h 19m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    7h 9m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    23h 26m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    8h 9m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    7h 43m
    6