КП „Глог“ Источни Стари Град: Рационално користити воду

15.08.2024. 10:23
0
ИЗВОР: srna.rs

Комунално предузеће "Глог" Источни Стари Град позвало је кориснике прикључене на водоводне системе у овој општини да рационално користе воду, јер је њен доток у резервоаре смањен због високих температура.

Из овог предузећа је саопштено да је забрањена прекомјерна употреба и кориштење воде у сврху заливања зелених површина и башта, прање дворишта и тротоара, пуњење базена и свако друго нерационално кориштење у периоду сушног времена.

- У случају кршења ове забрана, кориснику ће се ускратити пружање комуналне услуге у складу са Законом о комуналним услугама - наводи се у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Минић и Гашановић свечано отворили "Јагњијаду" на Вучијој Луци Минић и Гашановић свечано отворили "Јагњијаду" на Вучијој Луци
Данас Гастро-туристичка манифестација "Јагњијада" на Вучијој Луци Данас Гастро-туристичка манифестација "Јагњијада" на Вучијој Луци
На Хреши служен парастос погинулим борцима Хрешанске чете На Хреши служен парастос погинулим борцима Хрешанске чете
Најчитаније
  • Преминуо Бранислав Јањић
    4h 49m
    9
  • Ћосић: Нисам способан да управљам финансијама на начин на који то ради Елек
    10h 19m
    5
  • Мали Сава као симбол српског бунта против ропства
    13h 8m
    1
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    10h 45m
    0
  • Божовић: Ко је узимао новац из институција на основу лажног пребивалишта?!
    5h 1m
    1