Dio Dobrinje I danas bez vode

17.01.2020. 08:43
0
IZVOR: Katera

U porodilištu bolnice u Istočnom Sarajevu u toku protekla 24 nije bilo rođenih beba.

Iz preduzeća „Vodovod i kanalizacija“ a.d. Istočno Sarajevo obavještavaju korisnike da će danas, zbog sanacije kvara na distributivnom cjevovodu, doći do prekida vodosnabdijevanja na Dobrinji I. 

-Obavještavamo korisnike naših usluga da će danas, 17. 1. 2020. godine u periodu od 9:00 do 15:00 časova doći do prekida snabdijevanja vodom u ulici Miroslava Krleže - Dobrinja 1, zbog sanacije kvara na distributivnom cjevovodu - navodi se u saopštenju ovog preduzeća.. 

Grad je jutros uredno snabdijeven električnom energijom.

Teritorijalna vatrogasna jedinica u protekla 24 časa nije imala intervencija.

Na putevima u Republici Srpskoj i Federaciji BiH zbog magle smanjena je vidljivost, posebno u kotlinama i uz riječne tokove, a iz Auto-moto saveza Republike Srpske upozoravaju na poledicu i klizave kolovoze u višim predjelima i preko planinskih prevoja, kao i na česte odrone zemlje i kamenja na kolovoz u usjecima i pored kamenih kosina.
Iz AMS savjetuju opreznu vožnju, prilagođenu uslovima i stanju na putu, uz obavezno posjedovanje zimske opreme.

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH danas će se zadržati stabilno, prohladno i maglovito vrijeme na sjeveru i istoku, a u ostalim predjelima sunčano i prijatnije sa temperaturom od tri do osam, na jugu i do 12 stepeni Celzijusovih.
Ujutru i prije podne biće vedro i prohladno sa slabim mrazom, u planinama jačim, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Češća pojava magle ili niske oblačnosti na sjeveru i istoku u urbanim sredinama, oko riječnih tokova, po kotlinama i visoravnima, koja će se u sjevernom pojasu zemlje zadržavati i tokom dana.

U ostalim predjelima i planinama biće sunčano uz malu oblačnost.

Duvaće slab vjetar istočnog i jugoistočnog smjera, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Dnevna temperatura vazduha od tri do osam, na jugu do 12, a u mjestima sa maglom i planinama od minus jedan stepen Celzijusov.

Komentari 0
Povezane vijesti
Naš grad bogatiji za dva stanovnika Naš grad bogatiji za dva stanovnika
Sutra toplije uz promjenljivu oblačnost Sutra toplije uz promjenljivu oblačnost
Firma "Međo" iz Istočnog Sarajeva zapošljava! Firma "Međo" iz Istočnog Sarajeva zapošljava!
Najčitanije
  • Firma "Međo" iz Istočnog Sarajeva zapošljava!
    20h 33m
    0
  • Foča: Radnik "Pošta Srpske" ranjen iz vazdušne puške pri pretovaru pošiljke
    21h 23m
    0
  • Kombi sletio sa auto-puta: Dječak poginuo, sedam povrijeđenih
    23h 23m
    0
  • SAD ukinuo sankcije Miloradu Dodiku i zvaničnicima Srpske
    16h 58m
    11
  • Božović: Izgleda da je Dodik ovu partiju dobio, a Srpska izgubila
    11h 24m
    0