Automobilom udario roditelje i dvoje djece na Bjelašnici

16.10.2022. 19:03
0
IZVOR: srpskainfo.com

Nakon saobraćajne nezgode koja se danas dogodila na Bjelašnici i u kojoj su povrijeđene četiri osobe, prvu pomoć unesrećenima pružili su troje doktora koji su u tom trenutku bili u blizini mjesta nesreće.

Danas oko 13.50 sati, automobil je na kružnom toku na Bjelašnici udario četiri pješaka.

Kako Srpska info nezvanično saznaje, teško je povrijeđena majka koja ima tri povrede na glavi, dok jedna od djevojčica ima težu povredu noge. Majka će vjerovatno morati i na operaciju, na neurohirurgiju.

Povrijeđenima su pomogli troje doktora koji su u tom trenutku bili u neposrednoj blizini mjesta nezgode na Bjelašnici, doktor Reuf Karabeg te još dvije doktorice dr Amela Karabeg, dr Lejla Divović, prenosi Kliks.

Majci je bila potrebna reanimacija, a nakon što je povratila svijest, ekipa Zavoda za hitnu medicinsku pomoć četveročlanu porodicu prevezla je na Klinički centar Univerziteta u Sarajevu.

Kako je iz Operativnog centra Ministarstava unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo potvrđeno za Kliks dojavu o nesreći dobili su oko 13.50.

– Automobil je na kružnom toku na Bjelašnici udario četiri pješaka, koje su potom osoblje Zavoda za hitnu medicinsku pomoć Sarajevo na zbrinjavanje, bolničko liječenje i utvrđivanje stepena povreda prevezeni na Klinički centar Univerziteta u Sarajevu – rekli su iz MUP KS.

Kako saznaje portal Avaza, nesavjesni vozač je vozilom pokosio porodicu. Povrijeđeno je i dvoje djece. Kako Srpska info saznaje, porodica je šetala u trenutku kada ih je udario auto.

Komentari 0
Povezane vijesti
Humanost na djelu: Za djecu Mitrića prikupljeno više od pola miliona KM Humanost na djelu: Za djecu Mitrića prikupljeno više od pola miliona KM
Počela primjena zabrane društvenih mreža za mlađe od 16 godina u Indoneziji Počela primjena zabrane društvenih mreža za mlađe od 16 godina u Indoneziji
Još jedna evropska zemlja zabranjuje djeci društvene mreže Još jedna evropska zemlja zabranjuje djeci društvene mreže
Najčitanije
  • Sjećanje na napad 14. maja 1992. i junačke sinove Srpske Ilidže
    15h 6m
    18
  • Potresno pismo porodica nastradalog bračnog para Hršum
    10h 29m
    6
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    11h 6m
  • Za povratak tijela preminulog sveštenika Bogdana Stjepanovića u Bijeljinu potrebno 200.000 evra
    16h 31m
    1
  • Načelnik Boživić ugostio džudiste Džudo kluba „Famos“
    13h 3m
    0