Bojo Gašanović ostaje načelnik opštine Istočni Stari Grad

06.10.2024. 23:09
0
IZVOR: srna.rs

Kandidat SDS-a za načelnika opštine Istočni Stari Grad Bojo Gašanović izjavio je da je ostvario ubjedljivu pobjedu, te da očekuje nastavak institucionalnog i ekonomskog jačanja ove lokalne zajednice.

- Mislim da smo u SDS-u zajedno uspjeli. Uz nas je narod koji poštuje naš program i ciljeve. Nama je najbitnije institucionalno i ekonomski da se razvijamo i da imamo najveće investitore. Očekujem da ćemo u naredne četiri godine biti prvi po investicijama i prihodu kada su u pitanju male izrazito nerazvijene lokalne zajednice - rekao je Gašanović Srni.

On je naglasio da građani, uprkos svim preprekama, prepoznaju sve što je SDS uradio dobro za razvoj ove lokalne zajednice.

Komentari 0
Povezane vijesti
Gašanović upriličio prijem za Manojla Đurića Gašanović upriličio prijem za Manojla Đurića
Gašanović: Uvezivanje turizma i poljoprivrede prilika za ubrzan razvoj Gašanović: Uvezivanje turizma i poljoprivrede prilika za ubrzan razvoj
Gašanović: Prioritet - jačanje institucionalnih kapaciteta opštine Istočni Stari Grad Gašanović: Prioritet - jačanje institucionalnih kapaciteta opštine Istočni Stari Grad
Najčitanije
  • Teatar u sarajevskih Srba
    9h 37m
    58
  • Posna krompir čorba
    48m
    1
  • U Vlasenici osam stanova u požaru, na terenu i demineri
    4h 54m
    0
  • Zgrada u Vlasenici u plamenu (VIDEO)
    5h 59m
    0
  • Prvi veliki kviz na otvorenom u Palama okupio 35 ekipa
    10h 10m
    0