Bolnica „Srbija“ : Elektromonter zadobio teže opekotine lica i šaka

12.06.2020. 15:27
0
IZVOR: SRNA

Elektromonter, koji je danas povrijeđen na Sokocu tokom redovnih aktivnosti na trafostanici "Dom zdravlja", zadobio je teže opekotine lica i šaka, ali je van životne opasnosti, potvrdili su iz Bolnice "Srbija".

Povrijeđeni elektromonter hospitalizovan je radi daljeg posmatranja.

Upravnik sokolačke Elektrodistributivne Radne jedinice Blaženko Bulajić ranije je rekao da je povrijeđen elektromonter Aleksandar Cvijetić.

Bulajić nije mogao saopštiti detalje današnje nezgode. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Sokolac: Naloženi badnjaci u svim hramovima Sokolac: Naloženi badnjaci u svim hramovima
Mihajlo Trifunović sa Sokoca prvorođena beba u 2026. godini u Univerzitetskoj bolnici Foča Mihajlo Trifunović sa Sokoca prvorođena beba u 2026. godini u Univerzitetskoj bolnici Foča
U 2025. godini u porodilištu Bolnice „Srbija“ rođene 443 bebe U 2025. godini u porodilištu Bolnice „Srbija“ rođene 443 bebe
Najčitanije
  • Cijeli fudbalski tim je dao život za Republiku Srpsku: Loptu su zamijenili puškama, njihova priča je besmrtna
    3h 16m
    0
  • Djeca Božića
    3h 13m
    1
  • Srpski Božić u Boki
    17h 2m
    26
  • Godišnjica smrti Nikole Tesle – gospodara munja, genija koji je osvijetlio svijet
    17h 16m
    0
  • Tijelo nestalog Cvijana Simića pronađeno u močvari pored rijeke Vrbas
    15h 29m
    0