Borenović: „MUP Srpske da riješi slučaj napada na Novakovića“

10.09.2024. 08:16
2
IZVOR: rtvbn.com

Branislav Borenović, predsjednik PDP-a, oglasio se povodom fizičkog napada na člana Predsjedništva PDP-a Istočna Ilidža Božidara Novakovića i pozvao MUP Republike Srpske i nadležno tužilaštvo da riješe slučaj.

- Oštro osuđujem ovaj događaj, kao i svaki vid politički motivisanog nasilja u kampanji. Ovo Božidara neće zaustaviti i obeshrabriti i nastaviće dalje hrabro i odlučno da se bori za prave vrijednosti - naveo je Borenović.

Nasilje je, kako je naveo, zaista nedopustivo i pozvao sve političke aktere da se suzdrže od takvog djelovanja i da utiču na svoje članstvo da se ovakvi istupi zaustave.

- Božo, podrška i samo naprijed! - poručio je Borenović.

 

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Tošić 11.09.2024. 20:44
    Borenovic je jedan obični seronja koji samo pozira , za RS nista uradio nije, nema dana radnog staza, iz skolske klupe u politiku, pao je u Dodikov zagrljaj, izdao opoziciju , nebitan lik, a PDP je sahranio
  • Generic placeholder image
    Miki RS 11.09.2024. 00:15
    Da nije smesno bilo bi zalosno od ovih karikatura :-)))
Povezane vijesti
Konkurs za dodjelu stipendija Opštine Istočna Ilidža Konkurs za dodjelu stipendija Opštine Istočna Ilidža
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Dr Miodrag Lazić Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Dr Miodrag Lazić
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Dr Milutin Najdanović Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Dr Milutin Najdanović
Najčitanije
  • Preminula Jovana Marić, istaknuti muzički pedagog i dirigent
    18h 17m
    0
  • Javna diskusija o vakcinaciji djece 25. aprila u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo
    10h 27m
    0
  • Sjajan uspeh Milice Ruduljić u Banjaluci
    13h 10m
    2
  • Danas Pobusani ponedjeljak
    18h 2m
    0
  • "Pomoz Bog" — više od pozdrava
    7h 28m
    1