„CITY MOBIL“ : Oglas za posao

25.12.2023. 13:00
2
IZVOR: katera.news

CITY MOBILD.O.O. već 14 godina nudi visoko kvalitetnu dodatnu opremu i rezervne dijelove za GSM, te zbog širenja poslovanja i većeg obima posla zapošljava:

Vozač - Dostavljač (Broj izvršilaca: 1)

- Minimalna stručna sprema: SSS

- Lokacija: Lukavica (PJ Istočno Sarajevo, Spasovdanska 22)

Opis posla:

  • Svakodnevna dostava robe kupcima prema fakturama
  • Zaduživanje/razduživanje pošiljki i dokumenata
  • Utovar/istovar pošiljki
  • Odgovornost za preuzete pošiljke i vozilo koje duži
  • Briga o urednosti i opremljenosti vozila, prijava kvarova, kontrola važnosti prateće dokumentacije

Kandidat treba da posjeduje:

  • Vozačku dozvolu B kategorije
  • Prednost imaju kandidati koji imaju iskustvo u distribuciji robe
  • Poznavanje terena sarajevskog, hercegovačko-neretvanskog kantona
  • Spremnost na timski rad, prilagodljivost i spremnost na prekovremeni rad

 Ako ispunjavate navedene uslove i želite da postanete dio uspješnog tima, prijavite se!

Prijave slati imejlom na: citymobil.sarajevo@gmail.com

Oglas ostaje otvoren 7 dana.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    AD 25.12.2023. 15:40
    Ovi svako malo traže radnika! Vjerovatno su im uslovi odlični!
    Mirce 27.07.2022. 22:36
    Zar opet!
Povezane vijesti
„Kappa Star Recycling BH“ zapošljava „Kappa Star Recycling BH“ zapošljava
Javno preduzeće “Uslužni servis” Istočna Ilidža zapošljava Javno preduzeće “Uslužni servis” Istočna Ilidža zapošljava
„Vip betting“ kladionica u Istočnom Sarajevu zapošljava „Vip betting“ kladionica u Istočnom Sarajevu zapošljava
Najčitanije
  • Sutra obustava saobraćaja na području Policijske uprave Istočno Sarajevo
    21h 1m
    0
  • Humanitarna grupa „Vukovi“ pokrenula humanitarnu akciju za porodicu Čečar sa Pala
    19h 15m
    0
  • U toku srednjoškolski humanitarni bazar u Istočnom Sarajevu (FOTO)
    17h 5m
    0
  • Vlasnika vole više od sebe: Top 10 rasa pasa koji su ljekoviti za dušu i misli
    9h 30m
    0
  • Republika Srpska dobila novi Izborni zakon
    20h 20m
    0