Članovi Udruženja „Ilidžanski borac“ uručili zaoblice porodicama na području Vojkovića, Grlice i Krupca

04.01.2020. 20:57
0
IZVOR: OSM/Katera

Za porodice na području Vojkovića, Grlice i Krupca, kojima je pomoć prijeko potrebna kako bi najradosniji hrišćanski praznik Božić dočekali u miru i sreći, obezbijeđene su zaoblice, akcijom prikupljanja novčanih sredstava, u kojoj su učestvovali brojni donatori.

Predsjednik mjesnog udruženja „Ilidžanski borac“ Saša Škobo zahvalio je svim donatorima koji su učestvovali u ovoj akciji, u kojoj su zaoblice obezbijeđene za 63 porodice.

- Za nekoliko porodica ćemo izvršiti i pečenje, pošto nisu u mogućnosti to sami da ukrade - dodao je Škobo.

Član „Ilidžanskog borca“ Nemanja Močević istakao je da je akcija pokrenuta prije mjesec dana, te da je za ovaj vremenski period skupljeno više nego dovoljno novca za kupovinu zaoblica za one kojima je najpotrebnije.

Močević je istakao da, nažalost, većina stanovništva jedva sastavlja kraj sa krajem, te da je ovo prva godina da se na ovaj način pomaže mještanima.

Članovi Udruženja „Ilidžanski borac“ Vojkovići, Grlica i Krupac uručili su 40 zaoblica za 63 porodice.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
U ponedjeljak obilježavanje Dana odbrane Ilidže U ponedjeljak obilježavanje Dana odbrane Ilidže
U utorak otkrivanje spomenika dr Miodragu Laziću u Istočnoj Ilidži U utorak otkrivanje spomenika dr Miodragu Laziću u Istočnoj Ilidži
Bajkeri iz Istočnog Sarajeva donirali šest zaoblica socijalno ugroženim sugrađanima (FOTO) Bajkeri iz Istočnog Sarajeva donirali šest zaoblica socijalno ugroženim sugrađanima (FOTO)
Najčitanije
  • Smrtno stradalo lice u Sokocu
    7h 20m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Stuplje - Čelinac (VIDEO)
    3h 32m
    0
  • Diana Budisavljević - Srpski anđeo
    14h 0m
    0
  • Zaposlenica Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH vrijeđala na nacionalnoj osnovi
    1h 11m
    9
  • Dvogodišnja djevojčica pala sa terase
    11h 57m
    0