Danas sunčano i malo toplije

20.09.2020. 09:07
0
IZVOR: SRNA

Republiku Srpsku i FBiH danas očekuje sunčanije i malo toplije vrijeme.
Vjetar će biti uglavnom slab i promjenjiv, tokom dana na sjeveru i sjeveroistoku do umjeren istočni, na jugu zapadni. Biće ugodno toplo uz malu dnevnu oblačnost, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Maksimalna temperatura vazduha od 24 do 29, u planinama od 18 stepeni Celzijusovih.

Prema prognozi Federalnog hidrometeorološkog zavoda, jutros preovladava malo do umjereno oblačno i sunčano vrijeme, a magle i niskih oblaka ima po kotlinama i uz riječne tokove.

Veoma svježe jutros je bilo u višim predjelima, na Sokocu su u 8.00 časova izmjerena samo četiri stepena, u Kalinoviku pet, na Palama, u Kotor Varošu i Rogatici šest stepeni.

Temperatura vazduha u ostalim mjestima: Kneževo, Gacko i Ribnik sedam, Gradiška, Han Pijesak, Bihać, Manjača, Sanski Most i Šipovo osam, Banjaluka, Prijedor, Prnjavor, Mrkonjić Grad, Bugojno, Tuzla, Šamac, Livno, Čelinac, Laktaši, Novi Grad i Srbac devet stepeni.

Na Čemernu, u Doboju, na Bjelašnici, u Bratuncu, Srebrenici i Rudom jutros je u 8.00 časova izmjereno 10 stepeni, u Istočnom Sarajevu, Bijeljini, Sarajevu, Zvorniku, Ugljeviku i Višegradu 11, u Gradačcu i na Mrakovici 12, u Bileći i Širokom Brijegu 14, u Trebinju 17, u Mostaru 19, dok je u Neumu izmjeren 21 stepen Celzijusov.

Komentari 0
Povezane vijesti
Važne izmjene u PDV sistemu BiH Važne izmjene u PDV sistemu BiH
Sutra stabilizacija, samo ponegdje kratkotrajna kiša Sutra stabilizacija, samo ponegdje kratkotrajna kiša
Platforma kao "zadnji voz" koji BiH vodi u razvijeni svijet Platforma kao "zadnji voz" koji BiH vodi u razvijeni svijet
Najčitanije
  • Tragovi Arijane Ljuce i Bože Lopatića vode do istog mjesta - objavljeni novi detalji potrage
    23h 11m
    4
  • Najbolje ratne fotografije su antiratne (fotografije)
    5h 32m
    0
  • Važne izmjene u PDV sistemu BiH
    22h 28m
    0
  • Izabran novi papa!
    21h 42m
    0
  • Dan pobjede - osam decenija pobjede nad fašizmom
    7h 21m
    0