De Minor odustao, Đoković u polufinalu Vimbldona

10.07.2024. 13:37
0
IZVOR: srna.rs

Australijski teniser Aleks de Minor saopštio je da zbog povrede odustaje od daljeg takmičenja na teniskom turniru u Vimbldonu, što znači da se srpski teniser Novak Đoković automatski plasirao u polufinale.

De Minor je povrijedio kuk na kraju meča protiv Francuza Artura Filsa u ponedjeljak, 8. jula, u kojem je pobijedio rezultatom 3:1 u setovima.

Đoković, koji je trenutno drugi na ATP listi, igraće u polufinalu sa boljim iz duela između Lorenca Musetija i Tejlora Frica, koji se igra kasnije danas. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković: „Uvek verujem u sebe, ali nisam očekivao finale“ Đoković: „Uvek verujem u sebe, ali nisam očekivao finale“
Đoković i Alkaras pokazali vrhunski tenis – sljedeći rekord na Rolan Garosu Đoković i Alkaras pokazali vrhunski tenis – sljedeći rekord na Rolan Garosu
Đoković danas protiv Alkaraza za 25. gren slem titulu Đoković danas protiv Alkaraza za 25. gren slem titulu
Najčitanije
  • Rogatičanin lišen slobode zbog sumnje da je počinio nasilje nad životinjama
    15h 36m
    0
  • “Ostajte ovdje! Sunce tuđeg neba neće vas grijat ko što ovo grije”
    18h 28m
    5
  • Istorija i razvoj informativnih glasila i službi u Palama
    13h 41m
    0
  • Javni konkurs za prijem na Policijsku akademiju za 150 kadeta
    17h 0m
    0
  • Vještaci medicinske struke saglasni da Dudaković nije sposoban za suđenje
    10h 41m
    7