Djevojčica u Bratuncu preminula nakon što joj je pozlilo na tribinama

18.02.2025. 12:08
0
IZVOR: nezavisne.com

Djevojčica je preminula u nedjelju naveče nakon što je pozlilo dok je na tribinama pratila košarkašku utakmicu, potvrđeno je "Nezavisnim" iz Policijske uprave Zvornik.

Djevojčici je, kako prenose mediji, pozlilo u jednom trenutku, a hitnu pomoć su pozvali njeni drugari. No, uprkos naporima medicinskog osoblja i reanimaciji u Domu zdravlja Bratunac, na putu do zvorničke bolnice potvrđena je smrt djevojčice.

Djevojčica je bila učenica Osnovne škole "Vuk Karadžić" u Bratuncu, a učenici i kolektiv škole su se od nje oprostili dirljivim porukama na društvenim mrežama.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Srpskoj rođena 21 beba U Srpskoj rođena 21 beba
Minić: Put Foča-Sarajevu u punoj funkciji u roku od 30 dana Minić: Put Foča-Sarajevu u punoj funkciji u roku od 30 dana
Minić: Cilj skraćenja trajanja pripravničkog - brže zapošljavanje mladih Minić: Cilj skraćenja trajanja pripravničkog - brže zapošljavanje mladih
Najčitanije
  • Grad Katera u Bosni
    10h 32m
    7
  • Mirončuk Sergej Aleksandrovič, ruski dobrovoljac koji je dao život za Republiku Srpsku (FOTO)
    2h 52m
    23
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    23h 2m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    11h 31m
    0
  • Izrečena presuda Kecmanovićima: Roditelji dječaka ubice idu u zatvor
    8h 38m
    0