Đoković napredovao na ATP listi

10.03.2025. 17:33
0
IZVOR: srna.rs

Najbolji srpski teniser Novak Đoković napredovao je na ATP listi i trenutno je na petom mjestu, dok je prvi i dalje italijanski teniser Janik Siner.

Đoković je na petom mjestu sa 3.860 bodova.

Srpski teniser, koji je na Otvorenom prvenstvu Indijan Velsa u prvom meču poražen od Holanđanina Botika van de Zandshlupa, izgubio je 40 bodova zbog poraza, ali su njegovi pratioci izgubili više.

Danil Medvedev je i dalje na turniru i brani finale, pa mu se bodovi još ne obračunavaju i zato je pao na deveto mjesto.

Kasper Rud je ispao u prvom kolu i sada je na šestom mjestu ATP liste, dok je Andrej Rubljov još jedan igrač koji je napredovao uprkos porazu u prvom kolu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković eliminisan u drugom kolu Indijan Velsa Đoković eliminisan u drugom kolu Indijan Velsa
Đoković zadržao ATP poziciju Đoković zadržao ATP poziciju
Đoković: Nije bilo onako kako sam se nadao, ali je dobro vratiti se na teren Đoković: Nije bilo onako kako sam se nadao, ali je dobro vratiti se na teren
Najčitanije
  • Dan sjećanja na ubijenu i stradalu djecu Srpskog Sarajeva - poziv na molitvu
    11h 48m
    8
  • Sjećanje na Milicu i Natašu čije djetinjstvo prekide snajperski hitac 1995. godine
    7h 25m
    6
  • Kako se vojvoda Mišić suprotstavio kralju Aleksandru
    10h 59m
    6
  • Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (III dio)
    5h 35m
    12
  • Zašto nije prekinuta utakmica na Grbavici zbog transparenata i „gazi, gazi četnike“?
    23h 3m
    11